Author: y***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮量很多!!綁起來也很好看
顏色: 棕色
Price: HK$83.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 72 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304244480964840 |
Author: y***i
Date:
Review: 髮量很多!!綁起來也很好看
顏色: 棕色
Author: 8***0
Date:
Review: 不錯的商品推推推!!!
顏色: 棕色
Author: f***6
Date:
Review: 出貨速度快 cp值高 非常棒🫶🏻
顏色: 棕色
Author: c***m
Date:
Review: 很棒品質不錯喔 下次可能會在回購
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.